(а n ) - арифметична прогресія, а 22 = - 86, а 16 = - 50. Знайти суму перших вісімнадцяти членів

цієї прогресії.

Ответы на вопрос

Отвечает Файзрахманова Ясмина.

Відповідь:a22=a1+21d=-86

a16=a1+15d=-50

a22-a16= 6d=-36

d=-6

a1=a16-15d=-50+90=40

S18=(2a1+d(n-1))/2*n=-198