Чи існує,трикутник кути якого дорівнюють 1) 60,40,100 градусів 2) 75,35,70 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Белоглазова Лиза.

Объяснение:

1) 60+40+100=200-ні

2)75+35+70=180-так❤️

сума всіх кутів трикутника дорівнює 180градусів