Розвязати рівняння 9( у степені х) - 7×3( у степені х) -18=0


Ответы на вопрос

Отвечает Перец Кристина.

9^{x} - 7 * 3^{x} - 18 = 0\\(3^{2} )^{x} - 7 * 3^{x} - 18 = 0\\ (3^{x} )^{2} - 7 * 3^{x} - 18 = 0\\\\t = 3^{x} \\\\t^{2} - 7t - 18 = 0\\t = - 2\\t = 9\\\\3^{x} = -2 \\3^{x} = 9 \\x = 2