Знайдіть різницю арифметичної прогресії (аn), якщо а1=7, а сума восьми її перших членів дорівнює

168.​

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Эдуард.

Ответ: 168=4*(7+а8) или 7+а8=42 или а8=35. Тогда разность равна (35-7)/7=4.

Ответ 4.

Объяснение: