Знайдіть суму перших ста членів арефметичної прогресії , якщо а1 =-35 , d= 6 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Шляховой Даниил.

Ответ:

Объяснение:

Sn=(a1+an)*n/2

S100=(a1+a100)*100/2

a100 запишем через первый член

a100=a1+99d

S100=(2a1+99d)*50

S100=(2*(-35)+99*6)*50

S100=(-70+594)*50=26200