Функцію задано формулою y=x2+3x-16. При яких значеннях x значення функції дорівнює потроєному

значенню аргументу?

Ответы на вопрос

Отвечает Беккер Надежда.

y=x^2+3x-16\\\\x^2+3x-16=3x\; \; \Rightarrow \; \; \; x^2-16=0\; \; \Rightarrow \; \; \; (x-4)(x+4)=0\; \; \Rightarrow \\\\\underline {\; x_1=4\; ,\; x_2=-4\; }