Знайдіть натуральне число, квадрат якого на 56 більший, ніж саме число. *


Ответы на вопрос

Отвечает Шатохина Арина.

Ответ:

8

Объяснение:

а^2=a+56

a^2-a-56=0

D=b^2-4ac=1+4*56=225 корень из D=15

a1=(1+15)/2=8

a2=(1-15)/2=-7 не подходит