Функцію задано формулою y=5-2x найти значення функції, що відповідає значенню аргументу -3


Ответы на вопрос

Отвечает Миронова Катя.

Ответ:

у=11

Объяснение:

х=-3

у(-3)=5-2·(-3)=5+6=11