Знайдіть 1-й член і різницю арифметичної прогресії (а n ), якщо Система рівнянь а6+а8 второй

рядок системи а5-а3=12.ДАЮ 30 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Майер Марина.

Ответ: a₁=5    d=6.

Объяснение:

a₆+a₈=82      a₅-a₃=12      a₁=?      d=?

{a₅-a₃=a₁+4d-(a₁+2d)=12    {a₁+4d-a₁-2d=12    {2d=12        {d=6.

{a₆+a₈=a₁+5d+a₁+7d=82   {2a₁+12d=82 |÷2   {a₁+6d=41   {a₁+6*6=41

{a₁+36=41      {a₁=5

{d=6              {d=6.