Не виконуючи побудови знайти координати точки перетину графіків у = 23 х+5 та у = 19 х─5.​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Настя.

Ответ: 23*х+5=19*х-5 или 4*х=-10 или х=-2,5. Тогда

у=5-23*2,5=-52,5.

Ответ х=-2,5, у=-52,5.

Объяснение: