У рожевій країні 540 000 жителів, що становить 9\10 від жителів Блакитної країни. У Жовтій країні

живе 40% від загальної кількості жителів Рожевої і Блакитної, а у Фіолетовій країні - на 78 000 жителів більше, ніж в Жовтій країні. Скільки жителів в Смарагдовому місті, якщо всього в країні чудес налічуєтся 3 000 000 жителів?

Ответы на вопрос

Отвечает Голиков Михаил.

540 000:9•10=600 000 - кількість жителів у блакитній країні

540 000+600 000=940 000 - кількість жителів у блакитній та рожевій країнах разом

940 000:100=940 - 1% жителів у блакитній та рожевій країнах

940•40=37 600 - кількість жителів у жовтій країні

37 600+78 000=115 600 - кількість жителів у фіолетовій країні

37 600+115 000+940 000=1 092 600 - кількість жителів у усіх країнах разом

3 000 000-1 092 600=1 907 400 - кількість жителів у смарагдовському місті