У містах А,В і С проживає 17 987 жителів, У місті В -на 5783 жителів менше, ніж у місті А, а в

місті С- на 3421 жителів більше, ніж у місті А. Скітьки жителів проживає в кожному місті?

Ответы на вопрос

Отвечает Елеусизов Мейрамбек.

Ответ:    А -   6783 жит ;  В -  1 000 жит;   С -   10 204 жит.

Пошаговое объяснение: Нехай у місті А - х жителів , тоді у місті В -

(х - 5783 ) жит. , а в м.  С -  ( х + 3421 ) жит .

Рівняння :  х + ( х - 5783 ) + ( х + 3421 ) = 17 987 ;

3х = 17 987 + 5783 -  3421 ;

3х = 20349 ;

 х = 20349 : 3 ;

 х = 6783 ;     х - 5783 =  6783 - 5783 =  1 000 ;  х + 3421 =х + 3421 =

= 6783 + 3421 = 10 204 .