У містах А В і С проживає 17 987 жителів . У місті В на 5783 жителів менше ніж в місті А а в місті

С на 3421 жителів більше ніж у місті А .Скільки жителів проживає в кожному місті?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Олеся.
Нехай в м.А проживає х жителів, тоді в м. В - х-5783, а в м.С х+3421, тоді маємо рівняння х+(х-5783)+(х+3421)=17987
х+х-5783+х+3421=17987
3х-2362=17987
3х=20349
х=6783 - в м.А                  6783-5783= 1000 - в м.В     6783+3421=3362 -в С