Чи має розв'язки система рівнянь 3x+y=5,12x+4y=20


Ответы на вопрос

Отвечает Арбуз Карина.

Відповідь:

3х+у=5  у=5-3х

Пояснення:х є будь яке число

12х+4у=20 4у=20-12х у=(20-12х):4 у=5-3х

Отвечает Тамгин Никита.

Ответ:

Графіки співпадають. Безліч коренів.

3х=у=5

у=5-3х

(Підставляємо 0 і 1)

1. у=5-3*0

у=5-0

у=5

2.у=5-3*1

у=5-3

у=2

12x+4y=20

3х =у=5

у=5-3х

(Підставляємо 0 і 1)

1. у=5-3*0

у=5-0

у=5

2.у=5-3*1

у=5-3

у=2

Объяснение:

Підставляємо 0 і 1 та відповіді, пишемо в таблиці. Наприклад:

Таблиця до рівняння 1

0    1

5    2

Таблиця до рівняння 2

0    1

5    2

Не забудьте накреслити графік!