Не виконуючи побудови графіка функції у= х-9, з'ясуйте, яка точка належить цьому графіку: (9;9)

(5;-4) (-4;5) (6;3)

Ответы на вопрос

Отвечает Коробов Дмитрий.
(5;-4)
-4=5-9
-4=-4
..........