Знайдіть різницю арифметичної прогресії, якщо а5=4,а6=-3


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Элла.

Відповідь:

d = -7

Пояснення:

а5 = 4

а6 = -3

d - різниця арифметичної прогресії, знаходиться за формулою

d = a_n - a_{n-1}

d = a_6 - a_5 = -3 - 4 = -7

Отвечает Денисенко Виктория.

Ответ:

d=a6-a5=-3-4=-7

Объяснение: