Складіть квадратне рівняння, корені якого дорівнюють 11 і -1 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Грицкевич Никита.

Ответ:

Х1+х2=11+(-1)=10

Х1*х2=11*(-1)=-11

Х²-10х-11+0