Знайдіть суму чотирьох перших членів геометричної прогресії 162;108;72


Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Егор.

Ответ:

390

Объяснение:

b1=162

b2=108

q=b2/b1 = 108/162=2/3

S4=162((2/3)^4-1))/(2/3-1)=-130/(-1/3)=390