Не виконуючи побудови , визначити координати точок перетину графіків функцій y=-8x+9 і y=1​


Ответы на вопрос

Отвечает Григорьевич Лев.
-8x+9=1
-8x=-8
x=1

y=-8*1+9=1

ОТВЕТ: (1;1)