Розв'яжіть рівняння 3(х-2)=х+2 лінійні рівняння з однією


Ответы на вопрос

Отвечает Лемешев Александр.

Ответ:

3(х-2)=х+2

3х-6=х+2

3х-6=х+2

3х-х=2+6

2х=8

х=4

Объяснение:

Отвечает Мартюшова Владислава.

Відповідь:

3х-6=х+2

3х-х=6+2

2х=8

х=8:2

х=4

3*4-6=4+2

Пояснення: