Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та вкажіть кількість його коренів : а) x^2 +2x - 3; б)

x^2-x +7

Ответы на вопрос

Отвечает Островская Анна.

Ответ:

Объяснение:

a)x^2+2x-3=0

a=1

b=2

c=-3

D=b^2 - 4a*c=4-(4*(-3)=16

x1=(-b+√D)/2*a=(-2+4)/2=1

x2=(-b-√D)/2*a=(-2-4)/2=-3

б)x^2-x +7=0

a=1

b=-1

c=7

D=b^2 - 4a*c=1-4*7=-27, D<0 - дійсних коренів не існує