Чому дорівнює сума перших шести членів арифметичної прогресії якщо а1=40 а6=5​


Ответы на вопрос

Отвечает Зверева Татьяна.

Ответ: 135

Объяснение:

S=(a1+aN)*N/2=45*3=135