Розв'яжіть рівняння 3х^3-х^2-4х=0 розклавши його ліву частину на множники


Ответы на вопрос

Отвечает Ренц Александр.

Ответ:

Объяснение: 3x³-x²-4x=0

x(3x²-x-4)=0, x₁=0

3x²-x-4=0, D=1-4·3·(-4)=49, x₂=(1-√49)/6=-1, x₃=(1+√49)/6=4/3

x(x+1)(x-4/3)=0

x₁=-1, x₂=0, x₃=4/3