Визнач значення x, що відповідає значенню y=0 для лінійного рівняння15x+9y=75


Ответы на вопрос

Отвечает Заика Александр.

15х+9х=75

15х=75-9*0

15х=75-0

х=75:15

х=5

у=0 х=5