При якому значенні х числа 1+х, 5+2х,19+4х будуть послідовними членами геометричної прогресії?

Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ: при х=2 дані числа будуть послідовними

Объяснение:за означенням геом.прогресії

(5+2х)^2=(1+x)(19+4x)

25+20x+4x^2=19+23x+4x^2

6-3x=0

x=2

b1=3, b2=9, b3=27