Розв'яжіть рівняння 4,1 (2-3х)=12-(12,3х+3,8) лінійні рівняння з однією


Ответы на вопрос

Отвечает Ришкуляк Василиса.

4,1(2-3x)=12-(12,3x+3,8)

8,2-12,3x=12-12,3x-3,8

0x=0

x является любым числом