При якому значенні а рівняння 4х²-+6х+а=0 має один корінь? Знайдіть цей корінь.


Ответы на вопрос

Отвечает Белая Анна.

Ответ:

Объяснение:

4x^{2} + 6х + а = 0

2х ( 2х + 3 ) + а = 0

2х + 3 + а = 0

2х + а = -3

При будь - якому значенні "а" рівняння має один корінь