Визнач, чи є поданні рівняння рівносильними 1)2X-3=7т та 5(X-2)-11=4​


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

1)2х=7+3

2х=10

х=5

2)5(х-2)-11=4

5х-10-11=4

5х=4+10+11

5х=25

х=5