Х1 та х2 - корені квадратного рівняння х2 + 6х + q = 6. Знайти q, х1, ,, якщо х2 = - 4. ПОМОГИТЕ

СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Лєра.

Ответ:

q=14 x1=-2

Объяснение:

підставимо -4 замість х в рівняння

(-4)^{2}+6*(-4)+q=6

16-24+q=6

q=6-16+24

q=14

Для знаходження х1, підставимо значення q в рівняння

x^{2}+6х+14=6 x^{2}+6х+14-6=0 x^{2}+6х+8=0 по теоремі Вієта х1=-2, х2=-4