Будь ласка допоможіть. дам 20 баліів знайдіть суму і добуток квадратного рівняння 2х2-3х+1=0


Ответы на вопрос

Отвечает Микенин Даня.

Ответ:

x1=1   x2=0.5

Объяснение:

x12=3±√9-4×1×2\4

x12=3±1\4

x1=3+1\4=1

x2=3-1\4=0.5