!!! ОЧЕНЬ СРОЧНО!!! 1.Спростіть та розв'яжіть рівняння: x(x+7)+4=(2x+1)(x+4) тема:квадратне

рівняння,корені квадратного рівняння. 2.Знайдіть значення b,при яких рівняння має лише один корінь. x²-bx+1=0

Ответы на вопрос

Отвечает Гапеева Снежана.

Ответ:

1) x(x+7)+4=(2x+1)(x+4)

x2+7x+4=2x2 + 8x + x + 4

x2 +7x+4 - 2x2 - 8x - x - 4 =0

- x2 - 2x =0

2) x2 - bx + 1 =0