Обчисли 8-й член арифметичної прогресії, якщо відомо, що a1 = 0,1 і d = 4,1


Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Лиза.

Ответ:

0.1+4.1+4.1+4.1+4.1+4.1+4.1+4.1+4.1 = 0.1+32.8 = 32.9

Либо же:

0.1+4.1*8 =0.1+32.8 = 32.9

а8=32.9

Объяснение: