Корені х1 і х2 рівняння задовольняють умову х1-х2=13 Знайдіть корені рівняння і значення с.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сибирцева Екатерина.

x^2-9x+c=0\\\\x_1-x_2=13\\\\x_1+x_2=9\; \; \Rightarrow \; \; \; 2x_1=13+9\; \; ,\; \; 2x_1=22\; ,\; \; x_1=11\\\\x_2=9-x_1=9-11=-2\\\\c=x_1\cdot x_2=11\cdot (-2)=-22\\\\Otvet:\; \; x_1=11\; ,\; x_2=-2\; ,\; c=-22\; \; ,\; \; \; x^2-9x-22=0\; .