Знайдіть суму і добуток його коренів :y2 - 16 = 0​


Ответы на вопрос

Отвечает Неретина Алина.

Ответ:

y² - 16 = 0

y² = 16

y = √16

y1 = 4

y2=-4

4+(-4)=0

4-(-4)=4+4=8