Діагональ прямокутника на 6 см більша за одну зі сторін і на 3 см більша за другу. Знайдіть сторони

прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алина.

Відповідь:6 см, 3 см

Объяснение:

Х= діагональ

Теорема Піфагора:

Х²=(х-6)²+(Х-3)²

Х²= х²-12х+36+х²-6х+9

Х²-18х+45=0

Х=9 ( решал через Вієта)

1 сторона= х-3=6см

2 сторона= х-6=3 см