Розв′яжіть рівняння 0,1х = 0,42​


Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Дарья.

Ответ/Объяснение:

Нехай 0,1х= 0,1* х

Рахуєм вже у рівнянні:

0,1*х = 0,42​

х= 0,42:0,1

х= 4,2

0,1*4,2= 0,42