Нова копіювальна машина за 1 хв копіює на 10 аркушів більше, ніж стара машина. За 4 хв роботи на

ній зробили на 16 копій більше, ніж на старій машині за 7 хв. Скільки аркушів копіює нова машина за 1 хв?

Ответы на вопрос

Отвечает Чугунов Роман.

Ответ:

18 листов

Объяснение:

Пусть старая машина за 1 минуту делает х копий, тогда новая машина х+10 копий. Составим уравнение:

4(х+10) - 7х = 16

4х+40-7х=16

3х=24

х=8

Новая машина делает 8+10=18 копий в минуту