Відомо, що корені квадратного рівняння х² + aх + 16 = 0 задовольняють умову x1 =4 х2. Знайти корені

рівняння та значення a.

Ответы на вопрос

Отвечает Кремешков-Зозуля Дмитрий.

Ответ:

а=-8

Х2=4

Объяснение:

По теореме Виета х1+х2=-а

Х1*х2=16, если х1=4, то 4*х2=16; х2=4, тогда

4+4=-а, 8=-а, а =-8