Розв'яжіть рівняння 2,5(у+6)=у+1,5(у-10). Дуже швидко треба


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Яна.

Объяснение:

2.5(y+6)=1.5y-10)

2.5y +15=15y-15

2.5y-1.5y=-15-15

y=-30