Знайдіть координати точки перетину графіка функції у=7х-35 з віссю ординат​


Ответы на вопрос

Отвечает Кащенко Евгений.

Ответ:

(0:-35)

Объяснение:

x=0 y=7*0-35 y=-35 (0:-35)