Скільки коренів має рівняння: 2х2+3х+12=0


Ответы на вопрос

Отвечает Мишекурин Александр.

2x²+3x+12=0

ax²+bx+c=0

D = b²−4ac

D = 9−4·2·12 = 9−96 = −87

Якщо D > 0 — рівняння має 2 корені

          D = 0 — рівняння має 1 корінь

          D < 0 — рівняння не має коренів

Відповідь: рівняння не має коренів.