Визнач кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції f(x)=x2 в точці с

абсцисою x0=-4.​

Ответы на вопрос

Отвечает Давыдовская Дарья.

Кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції: f(x) в точці x0 дорівнює значенню похідної функції в цій точці f'(x0) .

Знайдемо значення похідної :

f'(x)' = (x^2)' = 2x

Знайдемо кутовий коефіцієнт в точці x0 = -4:  

k = f'(x0) = 2(-4) = -8

, де k — кутовий коефіцієнт дотичної до функції f(x) = x^2.

Рівняння дотичної f(x) = kx+b

Відповідь: -8.