Знайдіть суму коренів рівняння 2x^2+x+3=0 А)3 Б)-3 В)інша відповідь Г)-20


Ответы на вопрос

Отвечает Вихров Миша.

Відповідь:

В) інша відповідь

Пояснення:

D = 1 - 4*2*3 = 1 - 24= - 23 < 0, дійсних коренів немає