Знайди суму нескінченої геометричної прогресії у якої b1 = 96; q = одна третя


Ответы на вопрос

Отвечает Анашкин Руслан.

Ответ:

144

Объяснение:

b1=96 q=\frac{1}{3}

S=\frac{b1}{1-q}   S=\frac{96}{1-\frac{1}{3} }=\frac{96}{\frac{3-1}{3} }=\frac{96*3}{2}=144