Не виконуючи побудови визначте точку перетину графіків функцій у=4х+9 та у=6х-5.


Ответы на вопрос

Отвечает Волобуева Аня.

Ответ:

(7; 37)

Объяснение:

4x + 9 = 6x - 5

9 + 5 = 6x - 4x

2x = 14

x = 7

y = 7 * 4 + 9

y = 37