Маємо новий відривний календар високосного року відкриває у ньому один листок знайдіть ймовірність

того що на листку число 2​ ДАЮ 100Б ! ! !

Ответы на вопрос

Отвечает Шпаков Никита.

Ответ:

  • ймовірність того, що листочок ммістить цифру 2 дорівнює \frac{24}{61}
  • проте ймовірність того, що листок містить саме число 2 менша та дорівнює \frac{2}{61}

Объяснение:

У високостном році 366, є місяці по 31 денів по 30 днів та у лютому 29 днів

Тож подивимось скількі днів у місяці містять двійку:

це номери 2, 12, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 - загалом це 12 днів на місяць,

як бачимо у кожному місяці високостного року по 12 днів із цифрою 2

тому на рік таких днів буде 12*12=144

а ймовірність такої події p =\frac{144}{366}=\frac{24}{61}

--------------------------

якщо ж казати про можливість натрапити саме на число 2 на листочку то це лише p=\frac{12}{366}=\frac{2}{61}, оскыльки других днів у році стількиж скіль ки ж і місяців у році, а саме 12