Сума двох чисел дорівнює 80 а їх різниця дорівнює 15. знайти ці числа ​


Ответы на вопрос

Отвечает Путилина Аня.

Объяснение:

Нехай x - перше число, тоді y - друге число. Оскільки їх сума дорівнює 80, то складаємо рівняння : x + y = 80

За другою умовою задачі маємо рівняння : x - y = 15

Ответ:

|x + y = 80 |x = 42,5

| |

|x - y = 15 |x + y = 15

2x = 95 |x = 42,5

|

x = 42,5 |y = 80 - 42,5

|x = 42,5

|y = 37,5

Відповідь: перше число - 42,5 ; друге число - 37,5.