Обчисли площу ромба, якщо його сторона дорівнює 4 см, а висота дорівнює 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Филютчик Анна.

Площа ромба - це добуток сторони на висоту, до нього проведену.

S = 5*4 = 20 см^2

Отвечает Уливанова Вероника.

Ответ:

20 см²

Объяснение:

Sромба=a*h=4*5=20 cм²