Знайдіть номер члена арифметичної прогресії (an), який дорівнює 3,8 якщо a1= 10,4 і d= - 0,6


Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Валерия.

a₁ = 10,4       d = - 0,6

aₙ = 3,8     n = ?

aₙ = a₁ + d(n - 1)

3,8 = 10,4 - 0,6(n - 1)

3,8 = 10,4 - 0,6n + 0,6

0,6n = 11 - 3,8

0,6n = 7,2

n = 12