за 4 альбома і 3 ручки заплатили 13 грн, а за 8 альбомів і 5 ручок -23 грн. Скільки коштує один

альбом і одна ручка окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кизатов Темирлан.

складемо та розвяжемо систему рівнянь

нехай х-ціна альбому, у-ручки

\left \{ {{4x+3y=13} \atop {8x+5y=23}} \right.

8(\frac{13}{4}-\frac{3}{4} у)+5у=23

у=3(грн)

х=1(грн)

Відповідь: альбом коштує 1 грн, ручка коштує 3 грн

Якщо не важко відміть як лучшее решение))) Успіхів у навчанні!!!

Отвечает Корнилова Танюша.

Ответ: ручка  - 3 грн, альбом - 1 грн

Объяснение:

1.)   23-13=10 (грн) коштує 4 альбома і 2 ручки

(23 це 8 альбомів+5 ручек,

а 13 це 4 альбома + 3 ручки)

2.) 13-10=3 (грн)  коштує ручка

(тому що 13 це 4альбома+3 ручки

а 10 це 4 альбома+2ручки)

3.)  4x + 3*3=13

     4x=13-9

       x=4:4

        x=1 (грн) коштує альбом